Oprócz tego że zajmuję się fotografią, pasjonuję się także programowaniem. Jestem czynnym zawodowo programistą od ponad 15 lat. Przez ten czas pracowałam w kilku firmach przy wielu różnych projektach informatycznych. Zdobyłam cenną wiedzę, którą obecnie wykorzystuję także do tworzenia dedykowanych stron internetowych dla indywidualnych klientów. Niezależnie od tego czy to będzie strona typu wizytówka, czy też bardziej rozbudowany serwis, mogę pomóc w stworzeniu strony internetowej Twojej fotografii, będącej wizytówką każdego profesjonalnego fotografa. Nie musisz się martwić, że nie będziesz wiedzieć co zrobić z gotową stroną internetową. Mogę pomóc z zakupem hostingu i domeny, podpięciem pod nią Twojej strony, zarejestrowaniem witryny w wyszukiwarce Google itp. Oferuję także wsparcie posprzedażowe tj. ewentualne zmiany na witrynie/wdrażanie nowych funkcjonalności.
 
Każdy projekt jest bardzo indywidualny, dlatego do wyceny Twojego pomysłu potrzebuję rozmowy w celu zebrania wymagań i funkcjonalności serwisu.
Dlatego jeśli jesteś zainteresowana/y, po prostu zadzwoń lub skontaktuj się ze mną, a wspólnie uzgodnimy szczegóły.
Więcej o moim doświadczeniu w pracy programisty możesz poczytać na stronie Katarzyna Zabelska – Senior Front-end Developer
 
Cena: do uzgodnienia